tanie loty Wizz Air bilety lotnicze w promocyjnych cenach
TANIE LOTY WIZZ AIR
Bilety lotnicze Wizz Air. Tanie loty i promocje Wizzair.
 
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna

Dokąd lata Wizz Air

Polityka rozwoju Wizz Air przewiduje stały rozwój siatki połączeń, poprzez dodawanie do oferty kolejnych kierunków. Wraz z rosnącą liczbą pasażerów, rośnie zapotrzebowanie na nowe destynacje, a tanie linie lotnicze Wizz Air, jak najbardziej zamierzają sprostać temu wyzwaniu.


Na dzień dzisiejszy, Wizz Air posiada w ofercie ponad 200 tras europejskich. Bogata oferta nie wyczerpuje jednak bogatych planów przewoźnika, prowadzone są wciąż rozmowy z kolejnymi miastami, aby połączenia regionalne były jeszcze wygodniejsze, łatwiejsze i dostępne dla jak najszerszej grupy pasażerów.


Miasta, w których można realizować tanie loty Wizz Air to obecnie Warszawa, Gdańsk, Poznań, Łódź, Wrocław oraz Katowice.


Z Warszawy możemy polecieć do Belgii, Hiszpanii, Bułgarii, Francji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, do Włoch, Holandii, Norwegii oraz Szwecji; Gdańsk obsługuje połączenia Wizz Air z Wielką Brytanią, Niemcami, Hiszpanią, Francją, Irlandią, Włochami, Holandią, Norwegią, Szwecją oraz Finlandią; z Poznania możemy kupić loty Wizz Air do Irlandii, Bułgarii, Niemiec, Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Szwecji i Norwegii; port lotniczy w Łodzi oferuje połączenia Wizz Air z Niemcami i Wielką Brytanią; z Wrocławia polecieć możemy do Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii i Norwegii; Katowice natomiast oferują bogatą siatkę lotów Wizz Air z Francją, Bułgarią, Niemcami, Hiszpanią, Wielką Brytanią, Irlandią, Włochami, Holandią, Norwegią, Szwecją oraz Ukrainą.


Siatka połączeń – jak widać – jest bardzo mocno rozbudowana. Tanie linie lotnicze Wizz Air dbają o to, aby najpopularniejsze destynacje rosły w siłę, o to, aby obsługiwane były połączenia z jak największej ilości baz w Polsce – tak, aby każdy pasażer miał możliwość dotarcia do portu lotniczego blisko miejsca zamieszkania. Dbając o klientów w ten sposób, zyskują cieszą się coraz większym – i wciąż rosnącym – zainteresowaniem, zyskując na konkurencyjności.


Najpopularniejsze kierunki, obsługiwane przez polskie lotniska to loty Londyn Wizz Air, połączenia realizowane są w wyjątkowo korzystnych cenach, bilety lotnicze do Londynu można kupić za przysłowiowe grosze a ich dostępność jest coraz większa.


Równie popularne połączenie to loty Wizz Airem do Paryża – piękne miasto jest bardzo chętnie odwiedzane przez naszych rodaków, a ceny przelotów (od kilkudziesięciu pln) są tak kuszące, że podróż przestaje już być jakimkolwiek problemem.


Nie mniej popularny kierunek – loty Wizz Air do Cork, obsługiwane przez Poznań, Warszawę, Wrocław, Katowice i Gdańsk – prawdopodobnie przez sporą liczbę Polaków, zamieszkujących te rejony, popularność tej destynacji nie słabnie, a więc i przewoźnik dokłada starań, aby oferty były jak najatrakcyjniejsze.


Polaków interesują również loty Wizz Air do Rzymu, które jak na razie obsługują lotniska w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu – lotnisko Fiumicino, oraz Rzym Ciampino – z Katowic. To bardzo popularny kierunek wakacyjny, na który bardzo chętnie kupowane są tanie bilety lotnicze.


Rosnącą popularnością cieszą się również loty Wizz Airem do Barcelony. To piękne miasto zawsze przyciągało wielu turystów, a w dobie, kiedy bilety lotnicze można kupić tak tanio, koszty podróży przestały mieć w ogóle znaczenie, ułatwiło to organizacje wakacji wielu osobom, zwiększając popyt na ten kierunek.


Zainteresowanie wzbudzają także destynacje skandynawskie, jak choćby loty Wizz Air do Malme (realizowane z Gdańska, Warszawy i Katowic), połączenia Wizz Airem z Goteborgiem (Warszawa oraz Gdańsk), chętnie kupowane są również bilety lotnicze Wizz Air do Sztokholmu (z Poznania, Katowic, Gdańska i Warszawy), czy loty do Oslo Wizz Airem (Gdańsk, Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice), to oczywiście nie wyczerpuje listy – połączeń jest znacznie więcej.

popularne trasy Wizz Air
najniższe ceny biletów lotniczych

tanie bilety lotnicze z Katowic